Ota yhteyttä

Vingmed Oy
Olarinluoma 12 B
02200 ESPOO
FINLAND

Asiakaspalvelu
Arkisin 8 – 16
Pyhäpäiviä edeltävinä arkipäivinä palvelemme klo 8-14.
Puh.  020 730 0350
Sähköposti: asiakaspalvelu@vingmed.fi

Huolto
Puh. 020 730 0352
Sähköposti: huolto@vingmed.fi

Myynti

Anestesia ja Tehohoito
Tuomas Niemeläinen

Tuotepäällikkö
+ 358 (0)40 684 5939
tuomas.niemelainen@vingmed.fi

Sammy Tähtinen
Tuotespesialisti
+ 358 (0)40 148 6989
sammy.tahtinen@vingmed.fi

Kardiologia ja Radiologia
Mika Nikulainen
Tuotepäällikkö
+358 (0)400 811 654
mika.nikulainen@vingmed.fi

Neurologia
Jussi-Pekka Hirvonen
Tuotepäällikkö
+358 (0)45 635 0970
jussi-pekka.hirvonen@vingmed.fi

Kirurgia ja Sterilointi                                                          
Hannele Levo
Tuotepäällikkö
+ 358 (0)400 412 556
hannele.levo@vingmed.fi

Terveysteknologia
Veijo Aarresuo
Tuotepäällikkö
+358 (0)40 768 4039
veijo.aarresuo@vingmed.fi

Laboratorio
Kirsi Mäkinen
VingLab Myyntipäällikkö
kirsi.makinen@vinglab.fi
+358 (0)40 190 28 24