Ota yhteyttä

Toimisto

VINGMED OY
Olarinluoma 12 B
02200 ESPOO

+358 (0)20 730 0350
asiakaspalvelu@vingmed.fi

 

Yhteystiedot

TOIMITUSJOHTAJA
Juhamatti Malm
juhamatti.malm@vingmed.fi
+358 (0)20 730 0357

Y-TUNNUS: 2790362-1

IBAN: FI4037370451402006
BIC: BIC DNBAFIHX
Verkkolaskuosoite /
OVT-tunnus: 003727903621

Tilaukset ja tiedustelut

ASIAKASPALVELU
Arkisin 8 – 16. Pyhäpäiviä edeltävinä arkipäivinä palvelemme klo 8-14.
+ 358 (0)20 730 0350
asiakaspalvelu@vingmed.fi

HUOLTO
+ 358 (0)20 730 0352
huolto@vingmed.fi

Yhteyshenkilö

Anestesia | Tehohoito

Markus Ruutiainen

Tuotepäällikkö

+ 358 (0)20 730 8455
markus.ruutiainen@vingmed.fi

Kirurgia | Obstetriikka

Eerikka Patrakka

Tuotepäällikkö

+ 358 (0)20 730 8454
Eerikka.Patrakka@vingmed.fi

Kardiologia | Radiologia

Mika Nikulainen

Tuotepäällikkö

+358 (0)20 730 8453
mika.nikulainen@vingmed.fi

Neuro | Verisuonikirurgia

Jussi-Pekka Hirvonen

Tuotepäällikkö

+358 (0)20 730 8452
jussi-pekka.hirvonen@vingmed.fi

E-health

Juha Alanen

Tuotepäällikkö

+ 358 (0)20 730 8456
juha.alanen@vingmed.fi

Kliininen diagnostiikka

Kirsi Mäkinen

VingLab Myyntipäällikkö

+358 (0)20 730 8450
kirsi.makinen@vinglab.fi

Laboratoriotarvikkeet

Carita Sarvanko

Tuotepäällikkö

+358 (0)20 730 0359
carita.sarvanko@vinglab.fi

Laboratoriolaitteet | Mikrobiologia

Helena Heininen

Tuotepäällikkö

+358 (0)20 730 8451
helena.heininen@vinglab.fi

Reagenssit | Molekyylibiologia

Matti Raitio

Tuotepäällikkö

+358 (0)20 730 8458
matti.raitio@vinglab.fi

Tietosuoja

Tietosuoja

Olarinluoma 12 B, 02200 Espoo

+358 (0)20 730 0350
tietosuoja@vingmed.fi

Asiakaspalvelu

Vingmed asiakaspalvelu

Pyhäpäiviä edeltävinä arkipäivinä palvelemme klo 8-14.

+ 358 (0)20 730 0350
asiakaspalvelu@vingmed.fi

Johto

Juhamatti Malm

Toimitusjohtaja

+358 (0)20 730 0357
juhamatti.malm@vingmed.fi

Vingmed huolto

Tekninen tuki | Huolto

+ 358 (0)20 730 0352
huolto@vingmed.fi

Haluatko Vingmedille töihin?

Oletko valmis liittymään terveydenhuollon alan kärkijoukkoihin kuuluvaan dynaamiseen tiimiimme? Tutustu jännittäviin mahdollisuuksiin ja kehitä uraasi kanssamme. Vingmedillä uskomme lahjakkuuden tukemiseen ja tulevaisuuden muovaamiseen, missä panoksesi tekee eron.

Ota yhteyttä

Tervetuloa ottamaan meihin yhteyttä. Mikäli sinulla on kysyttävää, palautetta tai haluat keskustella kanssamme, täytä alla oleva lomake. Pyrimme vastaamaan mahdollisimman pian. Kiitos yhteydenotostasi.

Mitä tietoa haet?

Antamallasi hakusanalla ei löytynyt tuloksia.